Du använder en gammal webbläsare. Klicka här för att ladda ner en modernare version.

Vår hemsida kan ses i en nyare webbläsare.
Vill du kontakta oss når du oss på Växelnummer 0382 – 676 70
Våra medarbetare

Kontakta oss

Linda Karlsson

Linda Karlsson

Tjänstledig
Orderadministratör
linda.karlsson@alackering.seE-post+46 382 676 45+46 724 67 33 70
Sanna Halunen

Sanna Halunen

Tjänstledig
Orderadministratör
sanna.halunen@alackering.seE-post+46 382 675 97+46 724 67 33 73
Ida Fransman

Ida Fransman

Tjänstledig
Orderadministratör
ida.fransman@alackering.seE-post+46 382 675 98+46 724 67 33 74
Jenny Olsson

Jenny Olsson

Tjänstledig
Orderadministratör
jenny.olsson@alackering.seE-post+46 382 676 77+46 724 67 33 72
Malene Källming

Malene Källming

Tjänstledig
Projektledare / Innesäljare
malene.kallming@alackering.seE-post+46 382 675 95+46 724 67 33 52
Gunilla Forssell

Gunilla Forssell

Tjänstledig
Personalansvarig
gunilla.forssell@alackering.seE-post+46 70 551 56 38
Freddy Ståhl

Freddy Ståhl

Tjänstledig
Miljö & Kvalitetschef
freddy.stahl@alackering.seE-post+46 382 676 43+46 70 996 76 76
Jakob Sverlander

Jakob Sverlander

Tjänstledig
Ekonomichef
jakob.sverlander@alackering.seE-post+46 70 929 16 11
Marcus Lindgren

Marcus Lindgren

Tjänstledig
Logistikansvarig
marcus.lindgren@alackering.seE-post+46 708 29 39 12
Alida Vinlöf

Alida Vinlöf

Tjänstledig
Föräldrarledig
E-post
Telefon växel:
0382-676 70
Postadress:
A-lackering AB
Box 142
SE-576 23 SÄVSJÖ
Besöksadress:
Hjärtlandavägen 24
SE-576 33 SÄVSJÖ

Hitta till oss

Kontakta oss
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.